Podlaha Grenadeck Easy na terasy

23.06.2011 12:24, Terasy

Co jsou vlastně podlahy Grenadeck Easy? Grenadeck Easy je výrobek z dřevoplastové směsi. Je to prakticky kombinace dřevěných pilin se zdravotně nezávadným, termoplastickým polypropylenem. Materiál podlahového profilu Grenadeck Easy je probarven ve hmotě, tedy to tzn. že při poškození plochy či poškrábání se zobrazí stále stejný a celistvý barevný tón a to je přeci skvělá zpráva. Systém Grenadeck Easy je 100% recyklovatelný. Nevyrábí se z tropického dřeva, ale ze stále se obnovujících přírodních zdrojů (kultivované jehličnaté zásoby). Grenadeck Easy má opravdu velmi dlouhou a vyjímečnou životnost.

Grenadeck Easy podléhá klasickému přírodnímu zešednutí – díky přítomnosti pilin barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnu až měsíců a dále je již neměnné. Tento efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva. Grenadeck Easy se vyrábí ve dvou barevných odstínech – červenohnědé a pískové. A vyrábí se ve dvou povrchových úpravách – kartáčovaný a nekartáčovaný. Terasy Grenadeck Easy je bez vad - nemá žádné růstové defekty, jako suky či otvory po hmyzu apod. Velmi kvalitně a dobře nahrazuje exotické dřevo. Při změně extrémních situací (např. trvající mráz do -20st.) dosahuje Grenadeck Easy stejných hodnot a změn jako masivní dřevo. Grenadeck Easy je bez hrubých třísek a trhlin, neštěpí se a nekroutí. Balkonová terasa není kluzká ani za deště! Bezúdržbová prkna Grenadeck Easy není třeba upravovat nátěrem ani speciálním olejem, náklady na konzervaci jsou nulové. Grenadeck Easy se snadno montuje. K montáži je zapotřebí tedy jen a pouze gumová palička pro lepší zaražení spojek a pilka pro zarovnání Grenadecku Easy do určité plochy.

Pokud i vy si chcete pořídit takovou ekologickou „vychytávku“ na vaši terasu, firma, která se zabývá těmito podlahovými krytinami má na internetu webovou stránku: http://www.terasy-twinson.eu.

Dále také vyzkoušejte výborná dětská pískoviště, kde se Vaše dítě zabaví, zatímco Vy si v klidu na terase přečtete noviny.