Prkna na terasy

23.06.2011 09:55, Terasy

Líbí se vám terasy ze dřeva? Přemýšlíte o budoucí stavbě terasy? Nevíte na jakou firmu se obrátit? Chcete mít kvalitní terasu?

V tomto případě vám doporučuji firmu DEOKORK. Informace o této firmě si můžete vyhledat na internetu a jejich webová stránka je http://www.terasy-twinson.eu.

Na této stránce mě velmi zaujalo konkrétní terasové prkno TWINSON a to meruňkově hnědé s rozměry 140 x 28 mm. tato terasová prkna jsou vyrobena kombinací dřeva a PVC, povrch terasy je velmi pevný a voděvzdorný, nekroutí se ani se neštěpí. Díky svému unikátnímu povrchu neklouže ani za deště, prvky materiálu Twinson můžete kombinovat a vytvářet tak jakékoliv tvary, nešednou, nezarůstají mechem a odpuzují hmyz, terasové prkno Twinson se vyznačuje nízkou nasákavostí vody, čímž si zachovává stálý vzhled i tvar, díky unikátním vlastnostem materiálu Twinson ale můžete zcela zapomenout na dodatečné náklady za penetrační a ochranné oleje a nátěry, Twinson je prakticky bezúdržbový a trvanlivý materiál s garancí 25 let. Cena tohoto prkna je momentálně velmi pěkná – je zde sleva.

Hledáte vhodný materiál pro terasu, prostor kolem bazénu nebo do zahrady? Rozhodujete se pro terasu mezi exotickým dřevem a terasovými prkny Twinson a Grenadeck? Terasy z WPC materiálů Vám přinesou veškerý komfort a nulové náklady během užívání. Vyberte si materiál WPC, který vám zaručí dlouhou životnost terasy s velmi dlouhou zárukou výrobce. Nabízíme také široký sortiment plotovek.

Zde pokud si vybíráte terasová prkna, můžete si rovnou zakoupit příslušenství, jako je: čistič a terasy, hliníkový podkladový profil, sokly, nerezové úchytky a další.

Určitě o této problematice, doporučuji informovat se na výše uvedené webové adrese.